ارسال ایمیل انبوه

ارسال ایمیل انبوه رایگان به صورت نامحدود

همانطور که واقف هستید برای ارسال ایمیل انبوه می بایست از شرکت های معتبر مارکتینگ ایمیل نظیر MailChimp ، Aweber و یا iContact سرویس دریافت کنید که حداقل هزینه ارسال ایمیل برای اشتراک 500 تایی از 10 تا 19 دلار در ماه و حداکثر هزینه ارسال برای اشتراک های 25000 تایی از 145 تا 200 دلار در ماه متغیر است. مسلما چنین هزینه هایی برای کسانی که در حد شرکت نیستند و تمایل به تبلیغات انبوه در این زمینه را دارند گران تمام می شود. اما در بسته آموزشی که برای شما تداریک دیدیم می توانید بسته به میزان وقتی که برای ارسال ایمیل اختصاص می دهید، بدون محدودیت ایمیل ارسال کنید. به عنوان مثال می توانید در کمتر از 15 تا 30 دقیقه (بسته به نوع تنظیمات) حدود 5000 تا 10000 ایمیل ارسال کنید. در ادامه با کنترل ایکس همراه باشید.

29000 تومان – خرید

بررسی ارسال ایمیل انبوه رایگان :

مطمئنا برای یک ایرانی پرداخت حداقل هزینه 10 دلار تنها برای 500 اشتراک نمی تواند به صرفه باشد چه برسد به اینکه بخواهیم در مورد اشتراک هایی بالاتر از این مقدار صحبت کنیم. در این بسته آموزشی بسته به میزان وقت اختصاص داده شده برای ارسال ایمیل می توانید برای همیشه و بدون محدودیت ایمیل ارسال کنید. مواردی که در این بسته تحت پوشش قرار می گیرد شامل :

1. شناساندن پورت ها به نرم افزار :

در مرحله اول با طریقه شناساندن پورت های ایمیل مرجع به نرم افزار ایمیل مارکتینگ و همینطور وقفه زمانی برای ارسال ایمیل های انبوه آشنا خواهید شد

2. اضافه کردن گیرندگان :

در مرحله دوم با اضافه کردن ایمیل های انبوه به نرم افزار، کار با ابزار های مدیریتی پیشرفته و همینطور طریقه پشتیبان گیری از اطلاعات مربوطه آشنا خواهید شد

3. محتوی ارسالی :

در مرحله سوم با ساخت قالب های زیبا با فرمت HTML و یا متنی ساده آشنا خواهید شد

4. ارسال :

در مرحله چهارم با طریقه ارسال ایمیل های انبوه آشنا خواهید شد

165 هزار ایمیل پاکسازی شده و مرتب شده به ترتیب حروف الفبا :

از بین 800 هزار ایمیل انبوهی که در اختیار داشتیم طی یک فرآیند طولانی آنالیز و عیب یابی با نرم افزای مختلف تستینگ تنها به 165 هزار ایمیل معتبر رسیدیم که در طی این پروسه تمامی ایمیل های نامعتبر و تکراری حذف شدند و تمامی ایمیل ها به ترتیب حروف الفبا و با سرویس دهنده های مربوطه در فایلی مجزا مرتب سازی شدند که می توانید همراه بسته دریافت نمایید.

شاید تمایل داشته باشید که بخواهید محدودیت ساخت اکانت جیمیل با شماره تلفن را نیر رفع کنید :
رفع محدودیت ساخت اکانت جیمیل با شماره تلفن

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *