افزایش بازدید پست های تلگرام

افزایش بازدید پست های تلگرام از طریق فوروارد به سوپر گروه ها

در این بسته آموزشی با نرم افزار افزایش بازدید پست های تلگرام از طریق فوروارد به سوپر گروه ها و همینطور 10 سوپر گروه برتر تلگرامی آشنا خواهید شد. در ادامه با کنترل ایکس همراه باشید.

تماشای پیش نمایش در یوتوب :
افزایش بازدید پست های تلگرام

تماشای پیش نمایش در آپارات :
افزایش بازدید پست های تلگرام

19000 تومان – خرید

بررسی افزایش بازدید پست های تلگرام و 10 سوپر گروه برتر :

در این پکیج آموزشی به بررسی نرم افزار افزایش بازدید پست های تلگرام می پردازیم و سپس 10 سوپر گروه برتر را به شما معرفی خواهیم کرد و همینطور روشی را به شما آموزش خواهیم داد تا در صورت منسوخ شدن لینک های سوپر گروه به راحتی بتوانید لینک های جدید را دریافت کنید.

1. نرم افزار افزایش بازدید پست های تلگرام به صورت خودکار :

یکی از بهترین روش ها برای افزایش بازدید پست های تلگرام ، تبلیغات در سوپر گروه ها می باشد چرا که از این طریق می توان به راحتی بازدید های حقیقی دریافت نمود. در پکیجی که برای شما تداریک دیده شده با نرم افزار (ویندوزی) آشنا خواهید شد که توسط آن می توانید پست های خود را به سوپر گروه ها ارسال کنید و همینطور برای این کار وقفه زمانی نیز در نظر بگیرید به این معنی که هر پست با چه وقفه زمانی به تمام سوپر گروه ها فوروارد شود. پیشنهاد می کنیم که این زمان را کمتر از 3 تا 5 دقیقه در نظر نگیرید چرا که از یک طرف ممکن است سوپر گروه هایی باشند که محدودیت هایی را برای ارسال بیش از اندازه تبلیغات اسپم اعمال کنند و از طرف دیگر با این کار برای شخصیت خود نیز احترام قائل می شوید.

2. ده سوپر گروه برتر :

ممکن است شما تبلیغات زیادی را در این مورد دیده باشید که اشخاصی ادعا می کنند که بیش از هزار سوپر گروه تبلیغات آزاد را در اختیار شما قرار می دهند. اما باید بدانید که تمام این حرف ها در حد ادعاست و اینگونه اشخاص سعی در فروش بیشتر محصولات خود دارند. واقعیت قضیه این است که اکثر سوپر گروه ها سیاست های ارسالی خاصی دارند و همه آنها نیز تبلیغات آزاد نیستند و شما نمی توانید هر تبلیغی را در آنها انجام دهید و یا اینکه حتی بعضی از آنها تبلیغ ممنوع هستند. ما در این بسته 10 سوپر گروه برتر تبلیغات آزاد را به شما معرفی کردیم اما مسلما شما می توانید با وب گردی های بیشتر، به سوپر گروه های بیشتری دست یابید.

از آنجاییکه لینک های سوپر گروه ها ممکن است توسط ادمین مربوطه عوض شود نگران این موضوع هم نباشید چرا که زمانی که سوپر گروه ها را به تلگرام خود اد می کنید لینک آنها به صورت خودکار به روز خواهند شد اما اگر بخواهید با لینک منسوخ شده ای عضو سوپر گروهی شوید با پیغام خطا مواجه خواهید شد. به همین خاطر روشی را به شما معرفی کردیم که می توانید با خیال راحت لینک های جدید سوپر گروه های منسوخ شده را دریافت نمایید. مگر در حالتی که سوپر گروه های مربوطه به طور کلی توسط ادمین حذف شده باشند و دیگر وجود خارجی نداشته باشند.

شاید تمایل داشته باشید که بخواهید سریع تر و حرفه ای تر به کانال خود بازدید و عضو واقعی اضافه کنید :
سفارش خرید ممبر و بازدید واقعی کانال تلگرام

چرا باید از برنامه افزایش بازدید پست های تلگرام و سوپر گروه های معرفی شده استفاده کنیم ؟

دلایل بسیار زیادی می تواند داشته باشد که ما در اینجا به چند مورد آن اشاره می کنیم :

1. تبلیغات در سوپر گروه ها = بازدید بیشتر و اعضای بیشتر :

وقتی شما پست های کانال تلگرامی خود را به سوپر گروه ها فوروارد می کنید یعنی در واقع با یک تیر دو نشان را می زنید چرا که اگر محتوی پست های ارسالی شما جذاب باشد مخاطبان زیادی را به کانال شما جذب خواهد نمود که طبعا منجر به افزایش عضو کانال نیز خواهد شد.

2. تبلیغات رایگان :

فرض کنید که کانال شما کانالی فروشگاهی ست و می خواهید تبلیغ کنید. برای این کار مجبور خواهید بود که به سایت ها و یا کانال های پر بازدید مراجعه کنید تا بتوانید با پرداخت هزینه ای ماهیانه و یا روزانه، کانال و یا وب سایت خود را تبلیغ کنید. اما از طریق این نرم افزار به راحتی می توانید کانال و یا سایت خود را به صورت رایگان برای بسیاری از بازدید کنندگان تبلیغ کنید.

3. بی نیاز به نظارت :

می توانید خیلی راحت برنامه را رها کنید تا به صورت خودکار پست های شما را به سوپر گروه ها ارسال کند و به کار های دیگر خود نیز بپردازید. همینطور می توانید این برنامه را در یک سرور مجازی VPS آپلود کنید تا 24 ساعت شبانه روز بدون نیاز به اینترنت برای کانال و پست های شما بازدید بگیرد.

4. فروشنده کوچک تبلیغاتی :

می توانید از این طریق به یک فروشنده کوچک تبلیغاتی نیز تبدیل شوید و در ازای ارائه خدمات بازدید ، هزینه ای دریافت کنید

کلید واژه های افزایش بازدید پست های تلگرام از طریق فوروارد به سوپر گروه ها:

افزایش بازدید پست های تلگرام ، افزایش بازدید پست های تلگرام از طریق فوروارد به سوپر گروه ها ، آموزش افزایش بازدید پست های تلگرام، افزایش بازدید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *