ساخت شماره مجازی نامحدود

ساخت شماره مجازی نامحدود آمریکا

در این آموزش با ترفند های ساخت شماره مجازی آمریکا ، خروج از محدودیت ریپورت و بن و همینطور روشی برای عدم مراجعه پیاپی به سایت مرجع برای دریافت کد تایید آشنا خواهید شد. در ادامه ساخت شماره مجازی آمریکا با کنترل ایکس همراه باشید.

خرید

نکات مهم قبل از خرید : تمام نرم افزار های پراکسی رایگان در لیست سیاه سایت ها و اپلیکیشن های ساخت شماره مجازی قرار گرفته و تحت هیچ شرایطی عمل نخواهد کرد. به این منظور حتما می بایست نرم افزار های پراکسی اختصاصی را خریداری نمایید. تمام مراحل این آموزش با تحقیقات گسترده تهیه و تنظیم شده و تنها جنبه آموزشی دارد. به همین خاطر هیچ ضمانتی نسبت به عملکرد صحیح آن وجود ندارد و تست و بررسی نهایی آن را به خریدار واگذار می کنیم. Buyer’s discretion is advised !!

بررسی ساخت شماره مجازی آمریکا:

در این آموزش سه روش را برای به دست آوردن شماره های مجازی آمریکا معرفی کردیم :

1. روش اول طریقه ساخت اکانت و رفع محدودیت های سایت Textnow :

سایت های زیادی ممکن است در این زمینه وجود داشته باشد که به شما شماره های مجازی رایگان بدهد مثل سایت Textnow اما متاسفانه این سایت ها برای ساخت اکانت نیاز به آموزشی خاص دارند چرا که یا با مشکل ثبت نام مواجه خواهید شد و یا اینکه محدودیت های هوشمندی برای جلوگیری از هر گونه اسپم احتمالی در نظر گرفته شده که نمی توان به راحتی از آن شماره دریافت نمود. این محدودیت ها می تواند شامل موارد زیر باشد :

Unknown error – Please try submitting again. If the problem continues contact Customer Care for assistance

Username/password did not match

در این آموزش با طریقه صحیح ساخت اکانت و گذر از محدودیت های اینچنینی آشنا خواهید شد

امکان استفاده از سرویس به صورت نامحدود :
اشتباه نکنید! واژه نامحدود به این معنی نیست که شما با استفاده از یک نرم افزار پراکسی می توانید به صورت نامحدود شماره بسازید. هر سایتی برای جلوگیری از اسپم سیاست خاص خود را دارد و پس از ساخت چند شماره مجازی دیگر قادر به ساخت شماره جدید نخواهید بود مگر آنکه نرم افزار پراکسی اختصاصی دیگری خریداری نمایید تا این چرخه به صورت نامحدود ادامه پیدا کند. در مورد سایت Textnow در صورتی که به طور مداوم از شماره مجازی ارائه شده توسط این سایت استفاده کنید این احتمال وجود دارد که همان شماره به مدت بیش از یک ماه در اختیار شما قرار گیرد و اگر هم شماره مربوطه از کار افتاد می توانید با مراجعه به همان ایمیل ثبت نامی شماره ای جدید دریافت کنید. یعنی شما سوای ثبت نام های مجزا می توانید با یک بار ثبت نام به صورت نامحدود از سرویس مربوطه استفاده کنید.

2. روش دوم اپلیکیشن شماره مجازی ساز:

ساخت اکانت از طریق اپلیکیشن شماره مجازی ساز و استفاده از آن در پیام رسان هایی نظیر تلگرام.

ساخت اکانت هم در موبایل و هم در کامپیوتر :
می توانید به راحتی از اپلیکیشن مربوطه هم در موبایل و هم در کامپیوتر استفاده نمایید.

امکان استفاده بدون محدودیت :
اگر شماره دریافتی شما از طریق این اپلیکیشن از کار افتاد می توانید مجددا آنرا به روز نمایید و یا اینکه به راحتی شماره همان حساب را تغییر دهید.

ساخت اکانت هم در موبایل و هم در کامپیوتر :
می توانید به راحتی از اپلیکیشن مربوطه هم در موبایل و هم در کامپیوتر استفاده نمایید.

امکان استفاده بدون محدودیت :
اگر شماره دریافتی شما از طریق این اپلیکیشن از کار افتاد می توانید مجددا آنرا به روز نمایید و یا اینکه به راحتی شماره همان حساب را تغییر دهید.

آموزش های کلی در رابطه با شماره های دریافتی :

خروج از محدودیت ریپورت :

مسلما چون شماره های مجازی توسط افراد متعددی مورد استفاده قرار می گیرد بنابراین این احتمال وجود دارد که شماره های دریافتی ریپورت و یا به اصطلاح لیمیت شده باشند و شما نمی توانید به شماره های خارج از لیست تماس خود پیامی ارسال کنید. این مورد در روش اول به مراتب دیده شده اما در روش دوم خوشبختانه خود ما به چنین مسئله ای برنخوردیم. برای رفع ریپورت دو روش وجود دارد. یکی از طریق ارسال ایمیل به spam@telegram.org و یکی دیگر هم از طریق ارسال متن به ربات @spam اما مهمتر از همه متنی ست که شما برای تلگرام ارسال می کنید و اگر این متن قانع کننده باشد احتمال خروج از ریپورت بیشتر است. نمونه متن که پس از خرید می توانید به طور کامل مشاهده کنید :

To whom it may concern,

I can’t send any message to none-contacts !! it seems like my account has been limited by mistake ! I’ve …

رفع بن :

یکی از دلایل بن شدن شماره ها این است که متاسفانه برخی از افراد پس از استفاده از شماره دریافتی ، اکانت خود را پاک می کنند که تکرار این عمل باعث می شود که شماره مربوطه توسط تلگرام برای مدت کوتاهی بن شود. در صورت بن بودن شماره ها ، اصولا پس از چند روز رفع بن خواهد شد و در غیر اینصورت می بایست به آدرس abuse@telegram.org ایمیل بدهید و دلایل خود را شرح دهید تا در صورت پذیرش در چند روز آینده رفع بن شوید. ارسال یک متن قانع کننده می تواند احتمال رفع بن را بیشتر کند اما در صورتی که رفع بن نشدید می بایست شماره ای را به دست آورید که بن نشده باشد. نمونه متن ارسالی که پس از خرید می توانید به طور کامل مشاهده کنید :

To whom it may concern,

I’ve been using Telegram for a while and I recently noticed a suspicious activity. for instance I couldn’t have access to my account easily using the verification code !! or …

عدم مراجعه پی در پی برای دریافت کد تایید :

فرض کنید که از شماره مجازی برای ثبت نام و ورود به اپ های مختلف استفاده می کنید و یا اینکه به دلایلی از این اپ ها خروج می کنید و می خواهید مجددا ورود کنید. برای تمام این مسائل باید به سایت مرجع برای دریافت کد مربوطه مراجعه کنید. روش ساده ای را به شما معرفی کردیم که می توانید به راحتی کد ها را بدون مراجعه به سایت مرجع دریافت کنید.

7 comments

  1. سلام
   لینک ها تا سه روز معتبر هستند. به هر ترتیب رسید خرید مجددا به ایمیل خرید تون ارسال شد

 1. سلام .
  لطفا برام نصب کنید کار کنه هزینش رو تقدیم میکنم .
  من چندین برنامه خریدم از این قبیل هیچکدوم کار نکرد .
  شماره تلگرامم اینه …

  1. با سلام …
   اطلاعات شخصی تون رو از طریق ایمیل پشتیبانی ارسال بفرمایید. در مورد درخواست تون به کادر توضیحات زیر گزینه خرید مراجعه کنید.

  1. با سلام و ممنون از خرید تون
   رمز دقیقا تو خود لینک دانلود درج شده که به اسم خود سایت یعنی controlx.ir هستش ! همین الان فایل رو دانلود و چک کردیم و مشکلی وجود نداشت. سعی کنید رمز رو تایپ کنید و از لینک کپی پیست نکنید چون ممکنه //:http رو اضافه کنه.

   مشکل دیگه ای هم بود بفرمایید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *