ذخیره صفحات وب به صورت PDF

ذخیره صفحات وب به صورت PDF بدون نیاز به افزونه، بدون نقص و به صورت آنی

شاید بعد از کلی تلاش و نصب افزونه های مختلف نهایتا به این نتیجه رسیده اید که خروجی این افزونه ها به نحوی ناقص است. یا فایل های PDF ذخیره شده دچار بهم ریختگی هستند، یا زمان بارگذاری و مرور صفحات به شدت کند است و یا اینکه زمان زیادی برای ذخیره نیاز است. در روشی که در این آموزش ویدیویی به شما معرفی شده تمام مشکلات مذکور برطرف شده و با شمارش یک دو سه به راحتی می توانید صفحات وب را با کم ترین حجم ممکن به صورت PDF ذخیره و آرشیو کنید. در ادامه آموزش ذخیره کردن صفحات وب به صورت PDF با کنترل ایکس همراه باشید.

5000 تومان – خرید

بررسی ذخیره صفحات وب به صورت PDF :

همانطور که اشاره شد تقریبا تمام افزونه های ذخیره صفحات وب به صورت PDF دچار سه نقص بزرگ هستند که می توان به کند بودن پروسه ذخیره سازی ، بهم ریختگی محتوی ، کند بودن زمان بارگذاری محتوی پی دی اف و در نهایت سازگار نبودن با فونت فارسی اشاره کرد :

❑ بهم ریختگی محتوی و سازگار نبودن با فونت فارسی :

بعد از ذخیره سازی از طریق افزونه ها ممکن است با این وضعیت مواجه شده باشید که محتوی PDF در جای درست خود قرار نگرفته اند و متن ها و یا عکس ها با فاصله و یا بیرون زدگی نمایش داده می شوند. همینطور وقتی صفحات فارسی را ذخیره می کنید حتی ممکن است بخشی از محتوی ذخیره نشده باشد !

❑ کند بودن پروسه ذخیره سازی :

اکثر افزونه ها درست مثل زمانی که صفحات را به صورت HTML ذخیره می کنید نیازمند به زمان برای تبدیل و ذخیره سازی هستند.

❑ کند بودن زمان بارگذاری محتوی پی دی اف :

زمانی که فایل های پی دی اف را باز می کنید با کندی قابل توجهی مواجه می شوید که حتی مرور کردن محتوی آن را دشوار می کند. تمام این موارد به دلیل بهینه نبودن افزونه هاست !

در این آموزش ویدیویی بدون کوچکترین نقصی می توانید صفحات وب را با خیال راحت ذخیره و از آنها آرشیو تهیه نمایید سوای اینکه از این طریق حجم فایل های ذخیره شده نیز بسیار کمتر از HTML خواهد بود.

شاید تمایل داشته باشید که آموزش های زیر را نیز تهیه نمایید :
کپی پیست محتوی PDF به وب سایت ها و سایر نرم افزار های متنی بدون نقص
باز کردن قفل فایل های PDF برای کپی محتوی به صورت ساده و یا پیشرفته
جلوگیری از کپی یا ویرایش محتوی PDF به صورت ساده و یا پیشرفته
حذف Signature یا Certificate نرم افزار Adobe Acrobat
تغییر زبان Adobe Acrobat بدون مراجعه به قسمت تنظیمات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *