controlx
افزایش بازدید پست های تلگرام

افزایش بازدید پست های تلگرام از طریق فوروارد به سوپر گروه ها

در این بسته آموزشی با نرم افزار افزایش بازدید پست های تلگرام از طریق فوروارد به سوپر گروه ها آشنا خواهید شد که می توانید به راحتی پست های خود را به هزاران گروه و سوپر گروه در یک آن ارسال کنید. در ادامه با کنترل ایکس همراه باشید.

2.5$ – پرداخت + دانلود

اطلاعات نرم افزار فوروارد پست های تلگرام به سوپر گروه ها :


پلتفرم : ویندوز


قیمت: 100 دلار


حجم فایل : 53 مگابایت


بررسی افزایش بازدید پست های تلگرام :

یکی از بهترین روش ها برای افزایش بازدید پست های تلگرام ، تبلیغات در سوپر گروه ها می باشد چرا که از این طریق می توان به راحتی بازدید های حقیقی دریافت نمود. در پکیجی که برای شما تداریک دیده شده از طریق نرم افزار ویندوز افزایش بازدید پست های تلگرام می توانید پست های خود را به سوپر گروه ها ارسال کنید و همینطور برای این کار وقفه زمانی نیز در نظر بگیرید به این معنی که هر پست با چه وقفه زمانی به تمام سوپر گروه ها فوروارد شود.

6 کامنت

    1. درود… ببینید محیطش که همون تلگرامه تنها با این تفاوت که گزینه فعال کردن بهش اضافه شده و بعد فعال کردن کانال به هر چیزی که تو لیست تلگرام تون باشه ارسال میشه. حتی به سایر کانال ها و همینطور تماس هاتون. کاری که ما می کنیم اینه که یه شماره جدید واسه این کار در نظر می گیریم و فقط عضو کانال و سوپر گروه های مد نظر مون میشیم تا بعد فعال کردن اون کانال، آخرین پستش به گروه ها و سوپر گروه ها ارسال شه. شما اصلا می تونید یه کانال جدید ایجاد کنید و پست هر کانال Join شده رو بهش فوروارد کنید و یا هر مطلبی که می خواید توش ارسال کنید تا آخرین پستش به صورت خودکار ارسال شه.

    1. درورد بر شما…
      خیلی ساده ست. کافیه که کانال تونو از طریق این نرم افزار ویندوزی فعال کنید تا آخرین پستش به تمام گروه ها و سوپر گروه هاتون در یک آن ارسال شه. به همین راحتی. حتی می تونید وقفه زمانی ارسال رو هم تنظیم کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *