controlx
ساخت شماره مجازی نامحدود

ساخت شماره مجازی آمریکا [ آپدیت 2020 ]

ساخت شماره مجازی در این روز ها کمی چالش بر انگیز شده به این خاطر که اکثر سایت ها و اپلیکیشن ها برای جلوگیری از اسپم سیاست جدیدی اتخاذ نموده اند. اما از طریق بسته ای که در این زمینه تهیه شده می توانید مجددا اقدام به ساخت شماره های مجازی آمریکا نمایید. در ادامه با کنترل ایکس همراه باشید.

نکات مهم قبل از خرید : در این بسته، از نرم افزار پراکسی اختصاصی NordVPN با آی پی آمریکا برای ساخت شماره مجازی استفاده شده و استفاده از نرم افزار های پراکسی رایگان توصیه نمی شود چرا که اکثر این برنامه ها در لیست سیاه سایت ها و اپلیکیشن های ساخت شماره مجازی قرار گرفته و به احتمال زیاد عمل نخواهد کرد. برای تهیه اکانت NordVPN لطفا به این لینک مراجعه کنید

بررسی ساخت شماره مجازی آمریکا:

برای ساخت شماره های مجازی رایگان، سایت ها و اپلیکیشن های انگشت شماری وجود دارد و می توان گفت تمامی این سایت ها برای جلوگیری از اسپم سیاست بازدارنده خود را اعمال نموده اند. از طرفی ممکن است سرویس های خود را تنها منحصر به کشور خود نموده باشند و از طرف دیگر تمام نرم افزار های پراکسی رایگان را به دلیل اسپم بیش از حد در لیست سیاه خود قرار داده باشند.

اما تنها مسائل به اینجا ختم نمی شود چرا که حتی اگر شما از نرم افزار های پراکسی اختصاصی نیز برای اتصال به کشور مربوطه استفاده نمایید باز نیز ممکن است این سایت ها و اپلیکیشن ها تاکتیک های متعددی را برای شناسایی و یا گمراه کردن شما به کار بگیرند که هرگز نخواهید توانست متوجه دلیل عدم ثبت نام شوید. در بسته آموزشی که در بروزرسانی جدید معرفی شده با استفاده از نرم افزار پراکسی پریمیوم NordVPN می توانید مجددا اقدام به ساخت شماره های مجازی نمایید.

Unknown error – Please try submitting again. If the problem continues contact Customer Care for assistance

Username/password did not match

7 کامنت

 1. سلام
  بهمون ایمیل آپدیت فرستادین اما نتونستم دانلود کنم. خواهشا راهنمایی کنید

  1. درورد…
   لینک ها تا سه روز معتبر هستند. به هر ترتیب رسید خرید مجددا به ایمیل خرید تون ارسال شد

 2. سلام .
  لطفا برام نصب کنید کار کنه هزینش رو تقدیم میکنم .
  من چندین برنامه خریدم از این قبیل هیچکدوم کار نکرد .
  شماره تلگرامم اینه …

  1. درود…
   اطلاعات شخصی تون رو از طریق ایمیل پشتیبانی ارسال بفرمایید. در مورد درخواست تون به کادر توضیحات زیر گزینه خرید مراجعه کنید.

 3. سلام من فایل رو خریداری کردم ولی رمز رو نمیدونم اگه میشه رمزشو برام بفرستید

  1. درود…
   رمز دقیقا تو خود لینک دانلود درج شده. متوجه نشدید ؟!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *