controlx
ساخت شماره مجازی نامحدود

ساخت شماره مجازی [ آپدیت 2020 ]

ساخت شماره مجازی به دلیل اسپم بیش از اندازه کمی چالش بر انگیز شده و به همین خاطر اکثر سایت ها و اپلیکیشن ها برای جلوگیری از اسپم سیاست جدیدی اتخاذ نموده اند. اما از طریق بسته ای که در این زمینه تدارک دیده شده می توانید مجددا اقدام به ساخت شماره های مجازی آمریکا نمایید. در ادامه با کنترل ایکس همراه باشید.

2.5$ – پرداخت + دانلود

نکات مهم قبل از خرید : در این بسته، از نرم افزار های پراکسی اختصاصی نظیر NordVPN با آی پی آمریکا برای ساخت شماره مجازی استفاده شده و استفاده از نرم افزار های پراکسی رایگان توصیه نمی شود. برای تهیه اکانت های VPN پریمیوم لطفا به این لینک مراجعه نمایید

بررسی ساخت شماره مجازی آمریکا:

برای ساخت شماره های مجازی رایگان، سایت ها و اپلیکیشن های انگشت شماری وجود دارد و می توان گفت تمامی این سایت ها برای جلوگیری از اسپم سیاست بازدارنده خود را اعمال نموده اند. از طرفی ممکن است سرویس های خود را تنها منحصر به کشور خود نموده باشند و از طرف دیگر تمام نرم افزار های پراکسی رایگان را به دلیل اسپم بیش از حد در لیست سیاه خود قرار داده باشند.

اما مسائل تنها به اینجا ختم نمی شود چرا که حتی اگر شما از نرم افزار های پراکسی اختصاصی نیز برای اتصال به کشور مربوطه استفاده نمایید ممکن است همچنان این سایت ها و اپلیکیشن ها تاکتیک های متعددی را برای شناسایی و یا گمراه کردن شما به کار بگیرند. در این پکیج با استفاده از نرم افزار های پراکسی پریمیوم می توانید مجددا اقدام به ساخت شماره های مجازی نمایید.

Unknown error – Please try submitting again. If the problem continues contact Customer Care for assistance

Username/password did not match

9 کامنت

  1. درود…
   ببینید استفاده از نوع VPN رو به خودتون واگذار می کنیم. ممکنه امروز یه نرم افزاری اکی باشه و فرداش از کار بیافته.

  1. درود…
   رمز دقیقا تو خود لینک دانلود درج شده. متوجه نشدید ؟!

 1. سلام .
  لطفا برام نصب کنید کار کنه هزینش رو تقدیم میکنم .
  من چندین برنامه خریدم از این قبیل هیچکدوم کار نکرد .
  شماره تلگرامم اینه …

  1. درود…
   اطلاعات شخصی تون رو از طریق ایمیل پشتیبانی ارسال بفرمایید. در مورد درخواست تون به کادر توضیحات زیر گزینه خرید مراجعه کنید.

  1. درورد…
   لینک ها تا سه روز معتبر هستند. به هر ترتیب رسید خرید مجددا به ایمیل خرید تون ارسال شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *